X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

.: کرمانشاه دیار شیرین :.
نوشته هایی از کرمانشاه 
قالب وبلاگ
عنوان بالا را از آی تی ایران برگرفته ام. شاید شما هم در خبرها خوانده بودید که یک مهندس سنندجی جایزه ای را برای تولید یک نرم افزار مدیریت محتوا یا cms دریافت کرده. ای تی ایران راجع بهش اینجور نوشته:

حکایت آن مهندس سنندجی و کلک رشتی!

ایرنا.
مهندس " صلاح الدین شهسوارى " در یک رقابت بین المللى در بین بیش از۱۰ میلیون شرکت کننده از۱۴۵ کشور جهان با تولید محصول " DCMS" توانست معتبرترین جایزه جهانى " وب طلایى" سال2004 -2003 را از موسسه بین المللى
" IAWMD" کسب کند.
بقیه خبر را میتوانید در ایرنا ، همشهری، بازتاب ، IRITN و چندین روزنامه و نشریه دیگر بخوانید.

در زمینه بی اعتباری جایزه وب یا GoldenWebAwards قلم فرسائی نخواهم کرد. اما از قرار این آقای مهندس (که دیگر تبدیل یک یک افتخار ملی شده است)در زمینه گول زدن خلق و البته سایتهای خبری توانایی شگفتی دارد.
این محصول DCMS که در واقع یک نرم افزار نسبتا ساده مدیریت محتوا میباشد را میتوانید در این سایت Darmina ببنید. در اصل این نرم افزار نسخه فارسی شده محصول مدیریت محتوای FullXML سایت fullxml.com میباشد که البته محصولی رایگان و Open Source میباشد(بررسی و فهمیدن کپی بودن آن حتی از طریق آدرس صفحات نیز امکان پذیر اسنت) و این مهندس رند ضمن آنکه مدعی تولید آن شده برای آن قیمت میلیونی نیز گذاشته است.

حتی اگر بر این مرد جوان نیز خرده نگیریم. بایستی از آن خبرنگار ایرنا، مسئول صفحه کامپیوتر همشهری و مسول سایت بازتاب و.. در معرفی این افتخار ملی تشکر کنیم!.

تکمیلی: در آخرین اقدام مدیران سایت Darmina اقدام به تغییر سایت و حذف اسم محصول کرده اند که نام DCMS از Cache موتورهای جستجو از این سایت قابل مشاهده است.
-------------------------------------------------------------------------------------------
بعد از سخن:
راستش من یه مدتیه دارم میبینم که هی از این شرکتهای صد من یه غاز دارند آگهی برای فروش نرم افزار مدیریت محتوا میدهند. منتها تازه شصتم خبردار شد.

[ یکشنبه 9 اسفند‌ماه سال 1383 ] [ 05:03 ] [ پیمان ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 573678